Zbliża się magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. W tym okresie szczególnie warto skupić uwagę na rzeczach, które umykają nam w ciągu roku.

Nieustanny rozwój technologii sprzyja korzystaniu z wielu nowych urządzeń i sprzętów. Mają one ułatwić nam życie i codzienne funkcjonowanie, lecz niejednokrotnie okazuje się, że są „pochłaniaczami czasu”, wypełniając naszą dobę i koncentrując na sobie całą uwagę. Ciągły pośpiech, zapatrzenie w ekran i brak okazji do spotkań z innymi osobami to znaki XXI wieku. Dlatego w okresie świątecznym szczególnie zachęcamy Was do nadrobienia zaległości w kontaktach z bliskimi, rodziną czy znajomymi.

Pragniemy umilić Wam ten wyjątkowy czas – z tą myślą przygotowaliśmy równie niezwykłą promocję, dzięki której możecie cieszyć się darmowym Internetem 1 Gb/s przez nawet 4 miesiące. O szczegółach przeczytacie w osobnym artykule.

Chcielibyśmy jednak, aby za odpoczynkiem od opłat za Internet kryła się też rezygnacja z korzystania z łącza na rzecz poświęcenia uwagi rodzinie i bliskim. Dlatego, kierując się ideą: „co masz zrobić w święta, zrób wcześniej, a święta spędź z rodziną”, od 6 do 23 grudnia każdemu abonentowi, który korzysta z naszej sieci światłowodowej, zapewnimy możliwość zwiększenia prędkości swojego łącza do 1 Gb/s – zupełnie za darmo. Nie musisz nigdzie dzwonić czy zgłaszać się do nas – maksymalną prędkość będziesz mógł aktywować samodzielnie. Taka opcja pojawi się po zalogowaniu na konto klienta w aplikacji mobilnej Beskid Media Online. Jeśli jeszcze nie posiadasz aplikacji, pobierzesz ją ze sklepu Google Play.

Prędkość 1 Gb/s gwarantujemy na połączeniu kablowym. Osiągnięcie takiej przepustowości zależy od możliwości technicznych sprzętu posiadanego przez klienta. Użytkowników telefonów z systemem iOS oraz nieposiadających aplikacji Beskid Media Online zapraszamy do panelu klienta. Po zalogowaniu dostępna będzie opcja samodzielnego uruchomienia prędkości 1 Gb/s w dniach od 6 do 23 grudnia.