Od 1 grudnia aż do 29 lutego będzie trwać promocja dla wszystkich nowych i aktualnych Klientów. Wystarczy, że zamówisz usługę Internetu 1 Gb/s, a zyskasz bonifikatę 2 miesięcy za darmo. Co więcej, jeśli dobierzesz telewizję i telefon, będziesz mógł cieszyć się darmowym Internetem nawet przez 4 miesiące. 

W okresie świątecznym wiele osób korzysta z Internetu – dla rozrywki, czy też, w obecnych czasach, traktując go jako jedyny środek kontaktu z bliskimi, co może wpłynąć na jakość połączenia. Dlatego jeśli zależy Ci na szybkim, stabilnym i niezawodnym Internecie, sięgnij po naszą promocję, a zyskasz doskonałą jakość, a to więcej niż sam rabat. W święta szczególnie łączy nas światłowód.

Kiedy mogę skorzystać z promocji?

Promocja świąteczna trwa od 1 grudnia 2023 r. do 29 lutego 2024 r. włącznie.

Jakie są zasady?

Każdy klient, który w okresie objętym promocją podpisze umowę na Internet 1 Gb/s, może otrzymać rabat na usługę Internetu, w zależności od ilości usług, które wybierze.

O czym muszę pamiętać?

  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup usługi Internetu o prędkości 1 Gb/s. Przy wyborze mniejszych prędkości promocja nie obowiązuje.
  • Rabat przysługuje wyłącznie na usługę Internetu. 
  • Niezależnie od ilości wybranych przez Ciebie usług, opłaty instalacyjne i aktywacyjne wynoszą 1 zł (za każdą z nich).
  • Z promocji wyłączony jest Internet radiowy.
  • Przy wyborze Pakietu TV Startowego obowiązuje rabat taki jak w przypadku wybrania samego Internetu 1 Gb/s, czyli 2 miesiące na Internet gratis.
  • Usługą dodatkową nie jest Multi Wi-Fi, Multiroom, Ultranagrywarka+ ani pakiety telewizyjne premium.
  • Promocja nie łączy się z innymi oraz nie dotyczy klientów, którzy w czasie ostatnich 24 miesięcy korzystali z innych akcji rabatowych.

Dla kogo jest promocja?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak też obecni klienci, jeśli w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie zostali objęci inną promocją.

Gdzie się zgłosić?

Pod uwagę bierzemy wszystkie zgłoszenia telefoniczne pod numerem: (33) 333 88 88, mailowe na adres: , osobiste w stacjonarnych Punktach Obsługi Klienta lub przesłane za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

Regulamin promocji znajdziesz w zakładce Dokumenty do pobrania.