W minionym roku wiele się działo. Zapraszamy do wspólnego podsumowania ostatnich 12 miesięcy.

Styczeń rozpoczęliśmy wspaniałą informacją o przeprowadzeniu 30-tysięcznej instalacji. Luty niemile zaskoczył wieścią o rozpoczęciu wojny w Ukrainie, co zmobilizowało nas do zorganizowania zbiórki potrzebnych środków dla naszych sąsiadów, a także udzielenia długotrwałej pomocy ośrodkom i placówkom przyjmującym uchodźców w postaci zapewnienia darmowego łącza internetowego.

Kwiecień to początek nowego etapu naszej firmy. Do grona Grupy Beskid Media dołączył operator z powiatu bieruńsko-lędzińskiego, e-SBL Internet. Dzięki temu zasięg naszego działania rozszerzył się o kolejne miejscowości.

Nie brakowało aktywnego zaangażowania w działania sportowe. W 2022 roku podjęliśmy współpracę z kilkoma klubami sportowymi: MKS Copco Imielin, MKS Lędziny oraz TS Hejnał Kęty, zostając sponsorem strategicznym Akademii Piłkarskiej. To właśnie na stadionie kęckiego Hejnału zorganizowaliśmy w czerwcu pierwszą – i już wiemy, że nie ostatnią – edycję turnieju Beskid Media Cup.

Kolejne miesiące to także kontynuacja prac w zakresie budowy sieci. W zasięgu naszego światłowodu znalazł się Nidek, sukcesywnie modernizowaliśmy infrastrukturę w budynkach wielorodzinnych w Andrychowie, zaś na osiedlach w Żywcu świętowaliśmy ukończenie inwestycji. Rozbudowaliśmy również sieć w Inwałdzie oraz Porąbce.

Jak co roku, w sezonie letnim uczestniczyliśmy w różnego rodzaju wydarzeniach plenerowych. Łącznie nasze stoiska gościły na 34 imprezach, a na najmłodszych i starszych gości czekały liczne atrakcje, wraz z naszą maskotką Mrówką.

Nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem nowych rozwiązań do naszej oferty. Rok 2022 przyniósł nowe kanały w aplikacji BMgo, większe pakiety GB w telefonii komórkowej, a przede wszystkim rewolucję technologiczną w postaci routerów ze standardem Wi-Fi AX (Wi-Fi 6).

Mamy nadzieję, że 2023 rok będzie obfitował w wiele wspaniałych wydarzeń i przyniesie kolejne możliwości rozwoju. Tego życzymy sobie i Wam!