Trwają prace związane z budową sieci światłowodowej. Już wkrótce kolejni mieszkańcy otrzymają dostęp do superszybkiego Internetu, nowoczesnej platformy telewizyjnej oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej.

Do niedawno uruchomionych odcinków należy ulica Józefa Poniatowskiego w Żywcu. W zasięgu jest także kolejny budynek wielorodzinny przy Alei Józefa Piłsudskiego 34. Postępują również prace w Łodygowicach – usługi aktywowaliśmy już na części ulicy Mikołaja Kopernika (do skrzyżowania z ulicą Porąbki). W najbliższym czasie planujemy rozbudowę sieci o ulice: Glemieniec, Sportową, Chodnikową.

Wybudowaliśmy też kable w Osieku na ulicy Leśnej, w Witkowicach na odcinku od ulicy Kowalowej do Poprzecznej oraz w Porąbce na ulicy Wielka Puszcza. Przewidywany termin uruchomienia usług na tych obszarach to przełom lutego/marca bieżącego roku.

Jesteś w zasięgu sieci? Zamów usługi już dziś i ciesz się stabilnym łączem światłowodowym nawet 1 Gb/s, nowoczesną platformą telewizyjną oraz telefonią od Beskid Media. Skomponuj własny Beskid Box i wyślij zamówienie lub zadzwoń pod numer: (33) 333 88 88.