Jesteś graczem i wymagasz więcej od łącza internetowego? A może wolisz obejrzeć dobry film w telewizji? Do tego sporo rozmawiasz przez telefon… Niezależnie od tego, jakie masz potrzeby, wszystko da się pogodzić w jednym zestawie Beskid Box.

Beskid Box to pakiet naszych usług, które komponujesz dowolnie tak, jak chcesz. Internet z telewizją, telefonem stacjonarnym czy komórkowym? A może pełen zestaw wszystkich usług? U nas nie musisz ograniczać się do jednej z opcji. Wybierz tyle, ile potrzebujesz.

Co zyskujesz?

  • Oszczędność czasu i formalności – jeden dostawca i jedna umowa na wszystkie wybrane przez Ciebie usługi.
  • Korzystne ceny – w pakiecie opłaca się bardziej.
  • Wygodę – nie musisz osobiście odwiedzać naszych salonów ani dzwonić na infolinię. Swój Beskid Box skomponujesz w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie poprzez naszą stronę internetową. Po prostu wybierz odpowiedni kafelek, zaznacz opcje, które Cię interesują, potwierdź swój adres i wyślij formularz do nas. Otrzymamy od Ciebie gotowe zapytanie, a po weryfikacji zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu instalacji oraz dopełnienia formalności.
  • Dostęp do aktualnych promocji – przy tworzeniu Beskid Box zawsze masz wiedzę o najnowszych promocjach w Beskid Media. Oferty specjalne wyświetlane są na początku konfiguratora usług, dzięki czemu nie przegapisz dodatkowych rabatów, z jakich możesz skorzystać.
  • Przejrzystość i klarowność – tworząc swój Beskid Box, możesz na bieżąco śledzić podsumowanie wybranych opcji i cenę abonamentu.

Sprawdź, jakie to proste! Kliknij tutaj i rozpocznij komponowanie Twojego własnego Beskid Box.