Odbiorcy naszej platformy telewizyjnej mogli zauważyć ostatnio zmiany w dostępnych kanałach.

Stacja DIZI przekształciła się w Novelas+1. Widzowie nie muszą jednak martwić się, że nowa ramówka pozbawi ich popularnych treści. Jak podaje nadawca, profil kanału emitującego znane telenowele pozostanie ten sam, wzbogacając ofertę o dodatkowe programy. Oprócz telenowel takich jak: Dumna miłość, Słodycz kłamstwa i Przypieczętowany los, zobaczymy również Złamane życie, Dziką miłość i Imperium kłamstw. 2 marca zadebiutowała też produkcja Dobrze mieć przyjaciół. Serial opowiada o paczce przyjaciół, którzy poznali się na studiach i niebawem wspólnie muszą zmierzyć się z przeszłością. Dochodzą wówczas do wniosku, że dorosłość nie jest taka, jaką ją sobie wyobrażali. Poza cieszącymi się ogromną popularnością tureckimi serialami, Novelas+1 zaoferuje widzom również bogaty świat emocjonujących i wzruszających produkcji latynoamerykańskich, które są po raz pierwszy emitowane w Polsce. To niesamowite historie o miłości, zdradzie, przyjaźni i życiowych dramatach z udziałem charyzmatycznych bohaterów. Wśród tytułów znajdą się seriale Dziedziczka i Rubi w odświeżonej wersji i z nową wersją lektorską.

Na pozycji 278 we wszystkich pakietach telewizyjnych dostępny jest już kanał Espreso TV – ukraińska stacja informacyjna. Z kolei fanów sportu z pewnością ucieszą kanały: Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4, dedykowane rozgrywkom PKO BP Ekstraklasy. W ramówce znajdują się transmisje na żywo, magazyny ligowe, skróty i analizy spotkań, a także mecze archiwalne. Do naszej oferty telewizyjnej dołączył również Canal+ Now – kanał sportowy, w którym pokazywane są transmisje na żywo wydarzeń sportowych rozgrywanych równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie na pozostałych kanałach sportowych Canal+. Nowe kanały zajmują odpowiednio pozycje: 39, 40, 41 i dostępne są dla abonentów pakietu Canal+ Prestige.

Jeśli jeszcze nie masz telewizji Beskid Media, sprawdź dostępne pakiety w zakładce „Telewizja” lub zamów, dzwoniąc na numer: (33) 333 88 88.