Słoneczna aura sprzyja pracom w terenie. W kilku miejscowościach trwa rozbudowa sieci światłowodowej, która pozwoli mieszkańcom korzystać ze stabilnego i ultraszybkiego łącza internetowego.

Brakujące odcinki sieci uzupełniamy w Wilamowicach i Hecznarowicach w okolicach ulic: Latosińskiego, Handlowej oraz Jana Pawła II. Jeszcze w tym tygodniu zostaną one oddane do użytku, a odbiorcy będą mogli cieszyć się Internetem o prędkości nawet 1 Gb/s, nowoczesną telewizją z kanałami w jakości 4K, a także telefonią stacjonarną i komórkową.

Mieszkańcy nowo wybudowanych domów jednorodzinnych na Osiedlu Graniczna w Andrychowie, oprócz widoku na malowniczą okolicę, zyskali także dostęp do ultraszybkiego Internetu światłowodowego. Nowoczesna infrastruktura doskonale wpisuje się w charakter całej inwestycji.

Trwają prace w Nidku, gdzie zostały już zawieszone linie kablowe. Przed ekipami monterów ostatni etap spawania.

Postępuje też budowa sieci w Sopotni Wielkiej. Tutaj obszar planowanej inwestycji wskazuje zaznaczona na mapie niebieska linia.

Niedawno zakończyliśmy inwestycję na terenie Wielkiej Puszczy. Szczegółowe informacje oraz dokładną mapkę obszaru objętego zakresem przedsięwzięcia zamieściliśmy w osobnym artykule. Łącze światłowodowe doprowadziliśmy także na Osiedle Browar Kolonia 1 w Żywcu.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z konsultantem pod numerem telefonu: (33) 333 88 88 lub odwiedź nasze stacjonarne Punkty Obsługi Klienta.