Potrzebujesz mocnego sygnału sieci bezprzewodowej? Usługa Multi Wi-Fi 6 to idealne rozwiązanie, z którego możesz u nas skorzystać już teraz.

Co to jest Multi Wi-Fi 6?

Usługa Multi Wi-Fi 6 pozwala na wzmocnienie zasięgu sieci Wi-Fi. Doskonale sprawdzi się w przypadku wielokondygnacyjnych domów czy rozległych biur z dużą ilością ścian lub innych fizycznych przeszkód. Działa w technologii MESH, która pozwala na podłączenie znacznie większej liczby urządzeń do sieci bezprzewodowej niż w przypadku wykorzystania tylko jednego routera. Dostarczane przez nas urządzenie pracuje w najnowszym standardzie Wi-Fi 6.

Czym jest technologia MESH?

MESH to grupa połączonych ze sobą routerów, które w kooperacji tworzą sieć Wi-Fi o powiększonym zasięgu. Urządzenia, stale komunikując się ze sobą, tworzą siatkę (sieć kratową), obejmującą zasięgiem określony obszar. Sieć MESH składa się z jednego kontrolera i kilku agentów, łączących się ze sobą bezprzewodowo w standardzie Wi-Fi AX.

Jakie korzyści zyskujesz dzięki Multi Wi-Fi 6?

Sieć MESH:

  • umożliwia objęcie całego budynku zasięgiem szybkiej sieci Wi-Fi,
  • rozbudowuje sieć bezprzewodową bez konieczności układania nowych kabli,
  • pozwala na stosowanie jednej nazwy sieci Wi-Fi na wielu urządzeniach,
  • zapewnia automatyczne przełączanie pomiędzy punktami dostępowymi (roaming),
  • pozwala osiągnąć większą przepustowość Internetu bezprzewodowego w budynku.

Jak w pełni wykorzystać potencjał Multi Wi-Fi 6?

  • Zalecamy połączenie urządzeń za pomocą kabla sieciowego.
  • Urządzenie Wi-Fi powinno być zamontowane na otwartej przestrzeni – upewnij się, że nie jest zasłonięte meblami, nie znajduje się za telewizorem lub w metalowej skrzynce.
  • Punkt dostępowy Multi Wi-Fi 6 warto podłączyć w miejscu, gdzie sygnał sieci generowanej przez główny router jest jeszcze mocny i stabilny. Dobór odpowiedniej lokalizacji dla urządzenia Multi Wi-Fi 6 będzie kluczowy i pozwoli maksymalnie wykorzystać jego możliwości.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły: (33) 333 88 88.