Przed nami druga edycja Beskid Media Cup – turnieju piłki nożnej połączonego z piknikiem rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. W tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej atrakcji. Nie może Was tam zabraknąć!

Wspólnie z Akademią Piłkarską TS Hejnał Kęty zapraszamy 4 czerwca na turniej piłki nożnej, w którym wystąpi 12 drużyn. Obrońcą tytułu z zeszłego roku będzie GLKS Wilkowice. Czy tym razem również zdobędzie I miejsce? Emocji na pewno nie zabraknie, a na wszystkich czekać będą pamiątkowe medale. Najlepsi zawodnicy głównego turnieju otrzymają dodatkowo statuetki, a zwycięska drużyna – Puchar Beskid Media Cup. Równolegle na mniejszym boisku odbędzie się mini-turniej z udziałem skrzatów i żaków.

Rozgrywki rozpocznie uroczysta prezentacja drużyn, a uświetni ją występ zespołu mażoretek „Nemezis” z Wilamowic. Przez jakiś czas po pokazie tanecznym będzie można spotkać się z zawodniczkami, a nawet spróbować nauczyć się chwytów czy układu.

W przerwie czekać nas będą licytacje przejazdów samochodami Turbo Pomoc. Niecierpliwi mogą skorzystać z opcji „Kup teraz”, dzięki której przejażdżka odbywa się od razu po opłaceniu. Podczas wydarzenia będziemy zbierać na zakup samochodu dla podopiecznych Akademii Piłkarskiej, aby dzieci i młodzież bezpiecznie oraz komfortowo docierały na treningi oraz mecze wyjazdowe. Zbiórkę będzie można wesprzeć, wrzucając datki do stacjonarnych puszek zlokalizowanych na terenie całego obiektu, jak też elektronicznie za pośrednictwem karty płatniczej czy po dokonaniu przelewu na stronie https://zrzutka.pl/xk2yjy.

Na początku drugiej części turnieju ogłosimy wyniki Majówkowej Gry Terenowej i wręczymy nagrody główne: rower, hulajnogę oraz rolki. Dodatkowo rozstrzygniemy konkurs na najlepszy przedmiot z recyklingu, w tym także wyłonimy zwycięzcę Nagrody Publiczności – dodatkowej kategorii, którą utworzyliśmy specjalnie na te potrzeby.

Utworzymy również strefy e-sportowe. Zawitają do nas symulatory DM Racing Simulators, na których sprawdzicie swoje umiejętności za kierownicą. Jak zawsze czekamy też na Was z naszą konsolą PS4 i goglami wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo przy naszym stoisku najmłodsi będą mogli pomalować twarze, wykonać własną przypinkę czy otrzymać balonik w wybranym kształcie.

Emocje sprzyjają apetytowi, dlatego nie zabraknie strefy gastronomicznej, w której czekać będą m.in. grill, grochówka, burgery, zapiekanki, frytki, lody, popcorn, zakręcane ziemniaczki, ciasto, kawa, darmowa wata cukrowa.

W namiocie DKMS będziecie mogli zarejestrować się jako Dawcy szpiku kostnego. Zachęcamy Was do wsparcia tej szczytnej inicjatywy.

A jeśli chcecie przeżyć odlotową przygodę, przez cały czas będzie dostępny dla Was śmigłowiec Robinson R44, którym ekipa GSA Aviation z Choczni zabierze Was w podniebne loty nad Kętami i okolicą!

Śledźcie aktualne informacje na profilu wydarzenia na Facebooku. Widzimy się 4 czerwca na stadionie TS Hejnał Kęty!