Po przerwie spowodowanej pandemią Rajd Meksyku powraca do kalendarza Rajdowych Mistrzostw Świata. Wszystkie odcinki specjalne na szutrowych i miejskich odcinkach specjalnych będzie można zobaczyć na żywo w naszej telewizji.

Do rywalizacji w Rajdzie Meksyku przystąpią 32 załogi, 10 w topowej kategorii Rally1. Piątkową trasę otworzą liderzy klasyfikacji generalnej Ott Tänak i Martin Järveoja. Estończycy z M-Sportu wygrali Rajd Szwecji, a teraz będą przecierać szlaki rywalom na pierwszym etapie. W lepszej pozycji są Sébastien Ogier i Vincent Landais, którzy startują w wybranych rundach sezonu 2023. Meksyk to jeden z ulubionych rajdów Ogiera – wygrywał tu już sześciokrotnie.

Kategorię WRC 2 zasili mocna obsada. Swoją tegoroczną kampanię w Rajdzie Meksyku rozpocznie załoga ORLEN Rally Team. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak mają już doświadczenie ze startu w tej imprezie z 2020 roku. Wśród rywali najbardziej utytułowanego polskiego kierowcy rajdowego znajdą się między innymi urzędujący mistrz świata WRC 2 Emil Lindholm, zwycięzca Rajdu Szwecji w tej kategorii Oliver Solberg czy druga polska załoga na starcie Daniel Chwist/Kamil Heller.

Na transmisję z Rajdu Meksyku zapraszamy do telewizji Beskid Media. Na kanale Motowizja zostaną na żywo wyemitowane wszystkie odcinki specjalne oraz każda runda Rajdowych Mistrzostw Świata i Rajdowych Mistrzostw Europy. Przed rozpoczęciem rywalizacji, w czwartek 16 marca, na załogi będzie czekać shakedown, zaś ceremonia startu odbędzie się w piątek 17 marca. Tuż po niej ruszą pierwsze dwa odcinki specjalne. Szczegółowy harmonogram transmisji zamieszczamy poniżej.

Jesteś zainteresowany naszą telewizją? Sprawdź atrakcyjne pakiety i zadzwoń: (33) 333 88 88.