Przed nami trzy dni siatkarskich emocji. W turnieju półfinałowym zawodniczki MKS COPCO Imielin będą walczyć o awans do 1 ligi siatkówki kobiet. Zapraszamy do oglądania i kibicowania.

Siatkarki z Imielina zakończyły sezon zasadniczy z bardzo dobrym wynikiem. Wygrały 17 z 18 rozegranych meczów i znalazły się na pierwszym miejscu w tabeli. Teraz przed nimi walka o wejście do 1 ligi. W trakcie trzydniowego turnieju drużyna MKS COPCO Imielin zmierzy się z trzema zespołami: Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki, KS Silesia Częstochowa oraz KS AZS AWF Warszawa.

Zachęcamy do kibicowania siatkarkom na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Sapety 8a w Imielinie. W trakcie turnieju odwiedźcie nasze stoisko, gdzie jak zawsze czeka wiele atrakcji. Tych, którzy nie mogą osobiście wspierać zawodniczek, zapraszamy przed telewizory. Wybrane mecze będą transmitowane na żywo na kanale Sportowa.tv dostępnym na naszej platformie na pozycji 183. Szczegółowy harmonogram znajduje się na plakacie. Trzymamy kciuki!