Siatkarki MKS COPCO Imielin nie przegrały ani jednego meczu w tym sezonie. Dzięki temu pozostają liderkami tabeli na poziomie II ligi kobiet.

MKS COPCO Imielin to jedna z kilku drużyn, które w tym roku objęliśmy sponsoringiem. Staramy się w ten sposób zachęcać do podejmowania aktywności fizycznej i wspierania lokalnych klubów sportowych.

Tegoroczne Mistrzynie Śląska są debiutantkami w rozgrywkach na szczeblu centralnym. Pewnie wygrywając turnieje półfinałowy i finałowy, awansowały do II ligi. To ogromny sukces, gdyż do tej pory żaden klub z terenu powiatu bieruńsko-lędzińskiego nie występował na tym szczeblu w sportach zespołowych. Pięćdziesiąte zwycięstwo z rzędu zdobyły podczas meczu z zawodniczkami UMKS Kęczanin Kęty. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i wspólnie świętować wygraną 3:0. Relację ze spotkania można zobaczyć tutaj.

Teraz Imielinianki stają przed szansą zdobycia kolejnego prestiżowego tytułu. W plebiscycie sportowym Dziennika Zachodniego otrzymały nominację w kategorii „Drużyna Roku”. Zachęcamy do oddawania głosów na nasze dziewczyny na stronie konkursu.

Głosowanie trwa do 20 grudnia. Trzymamy kciuki!