4 grudnia odbyły się Mikołajki z TS Hejnał. Oprócz głównego punktu programu, czyli turnieju piłki nożnej, na gości czekało mnóstwo innych atrakcji.

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach spotkały się drużyny: TS Hejnał Kęty, KS Soła Kobiernice, LKS Zapora Porąbka, LKS Zgoda Malec, LKS Orzeł Kozy i LKS Orzeł Witkowice, rozgrywając ze sobą mecze w czterech kategoriach: młodzików, orlików, skrzatów i żaków. Choć nie brakowało rywalizacji na boisku, zawodom towarzyszyła sympatyczna, przyjazna atmosfera. Nie zabrakło również Mikołaja, który każdemu zespołowi wręczył upominki.

Podczas wydarzenia odbyły się licytacje na rzecz Oliwiera, który walczy o lek na SMA. Cieszymy się, że również my mogliśmy się włączyć do tej akcji, przekazując fanty oraz wspierając zbiórkę przy naszym stoisku, gdzie każdy mógł wrzucić datek do puszki, a przy okazji skorzystać z przygotowanych atrakcji: strefy VR, malowania twarzy, modelowania baloników czy kącika plastycznego.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Więcej zdjęć znajdziecie na profilach Beskid Media i TS Hejnał na Facebooku.