W tym roku Black Friday przypada 25 listopada. Tradycyjnie już z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję, która obejmuje aż 4 dni.

Na czym polega promocja?

Jeśli w dniach 25-28 listopada br. podpiszesz z nami umowę na Internet i dowolną usługę, otrzymasz wyjątkowy rabat – 70% na cały Beskid Box aż przez 3 miesiące. Zniżka zostanie przyznana na cały rachunek i odliczona od łącznej kwoty wybranego pakietu. Po 3 miesiącach za wybrane usługi zapłacisz według standardowego cennika. Pod uwagę bierzemy wszystkie zgłoszenia telefoniczne, mailowe, osobiste lub przesłane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest dla nowych i obecnych klientów. Jeśli posiadasz od nas usługę Internetu światłowodowego, również możesz skorzystać z promocji, pod warunkiem, że dobierzesz przynajmniej jedną usługę dodatkową. Wówczas przez 3 miesiące korzystasz z rabatu na cały Beskid Box. Promocją objęte są osoby fizyczne oraz prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

O czym pamiętać?

Aktywacja usług jest możliwa jedynie w przypadku pozytywnych warunków technicznych. Promocja nie łączy się z innymi. Z oferty wyłączone są usługi: Multi Wi-Fi, Multiroom, Ultranagrywarka+ oraz Internet radiowy i pakiety telewizyjne premium.

Masz pytania? O szczegóły zapytaj konsultanta – czekamy na Ciebie pod numerem telefonu: (33) 333 88 88 lub stacjonarnie w Punktach Obsługi Klienta.