Mimo wakacji trwają prace związane z budową naszej sieci światłowodowej. Z ultraszybkim Internetem i nowoczesną telewizją docieramy do najdalszych zakątków rejonu.

Tym razem właśnie oddaliśmy do użytku kolejny odcinek w Targanicach – mieszkańcy ulicy Nowa Wieś mogą już aktywować nasze usługi: Internet światłowodowy 1 Gb/s, telewizję z kanałami 4K oraz telefonię stacjonarną i telefonię komórkową z nowymi korzystnymi pakietami. Nowe odcinki systematycznie uruchamiamy również w Zarzeczu (ul. Jana Pawła II) i Łodygowicach (ulice: Szewska, Piekarska od Żywieckiej). Kolejne fragmenty infrastruktury już wkrótce zostaną aktywowane.

Z kolei w Inwałdzie i Czańcu trwają prace projektowe związane z uzgodnieniem przebiegu sieci światłowodowej. W Inwałdzie plan działań obejmuje części ulic: Zagórnickiej, Spacerowej i Osiedle Biadasów. Natomiast w Czańcu zasięgiem zostaną objęte ulice: Zielona, Zachodnia, Zagonowa, Zarzecze i Południowa.

Chcesz sprawdzić, czy jesteś w zasięgu? Na naszej stronie internetowej znajdziesz wygodną wyszukiwarkę, która podpowie Ci, jakie usługi możesz aktywować. Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88. Zapraszamy też do odwiedzenia naszych stacjonarnych Punktów Obsługi Klienta w Kętach i Żywcu.