Nasza grupa powiększyła się o kolejnego lokalnego operatora telekomunikacyjnego. Firma e-SBL z Lędzin właśnie dołączyła do tego grona! Tym samym rozszerzył się zasięg naszej sieci o powiat bieruńsko-lędziński, a dostarczany przez nas ultraszybki Internet światłowodowy trafia już do ponad 38 000 odbiorców.

Co w praktyce oznacza połączenie spółek?

Spółka e-SBL to lokalny operator z rodzimym kapitałem, który działa od 2009 roku, dostarczając usługi dostępu do Internetu, telewizji i telefonii stacjonarnej m.in. w Lędzinach, Bieruniu, Imielinie i Chełmie Śląskim. Dzięki dołączeniu do Grupy Beskid Media, klienci z powiatu bieruńsko-lędzińskiego mogą skorzystać z szerokiego wachlarza usług dostarczanych przez Beskid Media, w tym Internetu o przepustowości 1Gb/s oraz atrakcyjnych pakietów telefonii komórkowej. To nie jedyna nowość, jaka czeka na obecnych i przyszłych abonentów z tego rejonu. Kolejną jest bowiem możliwość skorzystania z nowoczesnej platformy telewizyjnej Beskid Media z Ultranagrywarką oraz szeregiem innych przydatnych funkcji. Odbiorcy zyskują również dostęp do usługi Multi Wi-Fi, dzięki której rozszerzą zasięg sieci Wi-Fi. Natomiast wszystkie ulubione usługi zgromadzą w jednym korzystnym cenowo zestawie Beskid Box.

E-SBL to kolejna, a zarazem największa firma, która nam zaufała i dołączyła do Grupy Beskid Media. Wcześniej uczyniły to: e-Net24 oraz Telico z Żywca. Włączenie do tego grona operatora z Lędzin oznacza dla całego zespołu szansę na rozwój, ujednolicenie i ulepszenie standardów obsługi klienta, a także wzrost jakości poszczególnych usług. Dla obu spółek to także możliwość pozostania w środowisku lokalnych dostawców, bez ulegania ogólnopolskim operatorom.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji klientów pod numerem telefonu: (33) 333 88 88, bądź adresem mailowym: . Tymi drogami można również kontaktować się w sprawie poznania oferty.