Majówka za pasem. Cieplejsze dni sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi, dlatego razem z Domem Kultury w Kętach zachęcamy do udziału w naszej Majówkowej grze terenowej. Do wygrania cenne nagrody!

Na czym polega gra?

Jako uczestnik gry zbierasz punkty za dotarcie do określonych miejsc i udzielanie poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe. Lista obiektów obejmuje 30 lokalizacji z terenu całej gminy Kęty. Przed rozpoczęciem gry warto pobrać aplikację mobilną Beskid Media Online, dzięki której ujrzysz mapę lokalizacji, a także będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje rezultaty. Obiekty możesz odwiedzać w dowolnej kolejności. Po przybyciu do wybranego miejsca, musisz odnaleźć specjalną naklejkę z kodem QR, a następnie zeskanować go w aplikacji – za ten krok otrzymasz pierwsze punkty. Później zostaniesz przekierowany do opisu miejsca, w którym się znajdujesz. Gdy zapoznasz się z ciekawostkami, możesz przejść do pytań konkursowych. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt. W ten sposób gromadzisz punkty na swoim koncie, a im więcej ich zbierzesz, tym większą masz szansę na wygraną.

Kto może wziąć udział w grze?

Każdy! Nie ma ograniczeń wiekowych, ale w przypadku osób niepełnoletnich konieczna będzie zgoda rodzica lub prawnego opiekuna. Z aplikacji mogą korzystać zarówno nasi abonenci, jak też osoby, które nie posiadają naszych usług. W pierwszym przypadku do zalogowania wystarczy ID klienta oraz PIN z umowy, zaś w drugim należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i potwierdzić rejestrację konta poprzez e-mail.

Kiedy mogę zdobywać punkty?

Majówkowa gra terenowa trwa od 30 kwietnia do 10 maja włącznie, co oznacza, że w tych dniach możesz gromadzić punkty na swoim koncie. Gdy zdecydujesz się zakończyć grę, koniecznie zgłoś się do Domu Kultury w Kętach przy ul. Żwirki i Wigury 2a, aby zaprezentować uzyskane rezultaty i ewentualne zdjęcia za zadania dodatkowe – tylko wtedy przyznamy Ci bonusy oraz uznamy Twój udział w zabawie.

Jakie są nagrody?

Osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów w naszej grze, zdobędzie rower. Za drugie miejsce wręczymy hulajnogę, a za trzecie deskorolkę.

Gdzie znajdę więcej informacji o grze?

Szczegółowy regulamin znajduje się w Dokumentach do pobrania na naszej stronie. Znajdziesz tam też klauzulę informacyjną o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Powodzenia!