Nasza nowoczesna telewizja to niezawodna jakość wzbogacona o dodatkowe funkcje dla Twojej wygody.

Najważniejsze udogodnienia to:

  • Ultranagrywarka – dzięki niej telewizja to nie zwykłe oglądanie nadawanych programów, ale możliwość zarządzania transmisjami tak, jak tylko sobie życzysz. Możesz zyskać 20 godzin nagrań i przechowywać je przez 30 dni w naszej chmurze. Mało? Wybierz opcję Ultranagrywarka+ i ciesz się 100 godzinami nagrań, które możesz przechowywać nawet 120 dni.
  • Timeshift – spóźniłeś się na ulubiony serial? Przegapiłeś ważny moment w meczu? A może po prostu chcesz przeżyć to jeszcze raz? Nasza platforma pozwala Ci zatrzymać program nadawany na żywo lub włączyć go od początku nieograniczoną ilość razy;
  • Pakiety – masz pilot, masz władzę. Teraz w każdej chwili możesz aktywować pakiety premium prosto z Twojego pilota, bez konieczności udania się do Punktu Obsługi Klienta czy konsultacji na infolinii. Z naszą platformą zyskujesz supermoce!
  • Przypomnienia – jeśli boisz się, że zapomnisz o zbliżającej się emisji, skorzystaj z funkcji „Przypomnij”. Kiedy rozpocznie się dany program, powiadomimy Cię o tym, a Ty zyskasz spokojną głowę;
  • VOD – bogata biblioteka filmów i produkcji Canal+ jest już na wyciągnięcie Twojej ręki. Przejrzysty układ według gatunków i kategorii pozwoli Ci łatwo odnaleźć się w setkach kinowych hitów.

O więcej funkcji telewizji Beskid Media możesz zapytać naszego konsultanta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88. Nie zwlekaj i przejdź do wyboru pakietu, który sprosta Twoim potrzebom. Komponuj dowolnie w usłudze Beskid Box.

Jeśli jesteś już Abonentem naszej telewizji i chciałbyś odkryć pełną funkcjonalność Ultranagrywarki, skorzystaj z instrukcji obsługi, którą znajdziesz w zakładce Dokumenty do pobrania w sekcji „Instrukcje i materiały marketingowe”.