Wśród nowości, jakie zawitały w naszej ofercie, znajduje się także usługa Multi Wi-Fi. To idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz mocnego sygnału Wi-Fi wszędzie tam, gdzie się znajdujesz.

Czym jest usługa Multi Wi-Fi?

To usługa, dzięki której zasięg Twojej sieci znacznie się poprawi. W praktyce oznacza to dodatkowy bezprzewodowy punkt dostępu (acces point), który wzmocni i rozszerzy sygnał sieci Wi-Fi. Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w wielopoziomowych budynkach czy przestrzennych domach na znacznym obszarze. Duża ilość ścian, pięter czy innych przegród budowlanych występujących w konstrukcji obiektu niekiedy znacząco osłabia sygnał Wi-Fi, nawet przy zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu. Problem można rozwiązać właśnie poprzez instalację punktu dostępu jako wzmacniacza zasięgu.

Dlaczego warto zamówić usługę Multi Wi-Fi?

Znacznie lepszy sygnał Wi-Fi w całym domu to tylko jedna z korzyści, jakie możesz zyskać dzięki Multi Wi-Fi. W ramach usługi otrzymujesz od nas wysokiej jakości sprzęt, a także kompleksową obsługę techniczną i opiekę nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzenia oraz usługi. Nasi technicy dokonają montażu i odpowiedniej konfiguracji routera, a Ty będziesz mógł od razu cieszyć się mocnym sygnałem Wi-Fi – nawet, jeśli wokół Ciebie znajdują się liczne ściany czy zakamarki.

Aby zamówić usługę Multi Wi-Fi, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88. Nasi konsultanci chętnie doradzą w kwestii oferty oraz zaproponują najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się w Twoim domu.