Michael C. Hall powraca jako ulubiony seryjny zabójca Ameryki.

Minęło 10 lat, odkąd Dexter Morgan zniknął w oku huraganu. Teraz mieszka i pracuje pod przybranym nazwiskiem Jim Lindsay jako sprzedawca w sklepie Fred’s Fish & Game, mieszczącym się w małym miasteczku w stanie Nowy Jork. Jak zmiana otoczenia wpłynie na najbardziej sterylnego rzeźnika z Miami?

„Dexter” to serial, który okazał się światowym fenomenem. Losy psychopaty z Florydy i historię jego podwójnego życia śledziły miliony widzów w różnych krajach. Na popularność produkcji z pewnością wpłynęła charyzma głównego bohatera – za dnia analityka krwi w wydziale policji, nocą zaś mordercy kierującego się własnym kodeksem etycznym. Jednak do sukcesu niewątpliwie przyczyniły się też ciekawe historie, wielowątkowa fabuła i nieoczekiwane zwroty akcji. To wszystko sprawiło, że serial był wielokrotnie nagradzany – zdobył 23 nagrody branżowe oraz ponad 100 nominacji.

Premiera kolejnego sezonu „Dextera” już 9 marca na antenie Canal+. Już teraz sprawdź wyjątkową ofertę i oglądaj w telewizji Beskid Media.