Przed nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku również dołączamy do akcji i wspólnie gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

W naszych stacjonarnych Punktach Obsługi Klienta pojawiły się charakterystyczne puszki, do których można wrzucać datki na rzecz Fundacji. Zachęcamy do przyłączenia się do wyjątkowej, jubileuszowej akcji podczas wizyty w naszych oddziałach lub przy okazji załatwiania innych sprawunków w okolicy. W tym roku zbiórka odbywa się pod hasłem: „Przejrzyj na oczy” i przeznaczona zostanie na doposażenie oddziałów okulistyki dziecięcej w całej Polsce. Nowoczesny sprzęt pomoże zdiagnozować chorobę i wdrożyć odpowiednią terapię, a tym samym umożliwi młodym pacjentom prawidłowy rozwój i poznawanie otaczającego nas świata.

Akcję można wspierać:

  • w Kętach przy ul. Henryka Sienkiewicza 14, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 oraz w soboty w godzinach 9.00-14.00, do 29 stycznia 2022 r. włącznie
  • w Żywcu przy ul. Księdza Prałata Stanisława Słonki 20a, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, do 28 stycznia włącznie.

W dzień wielkiego Finału zapraszamy też do wspólnej zabawy plenerowej. W Porąbce będziemy kibicować amatorom morsowania, a później przeniesiemy się pod Dom Kultury w Kętach, gdzie odbędą się koncerty i występy. Szukajcie naszej Mrówki Beskidmediówki, aby koniecznie zrobić sobie z nią zdjęcie i odebrać mały upominek. Szczegółowy harmonogram zamieszczamy poniżej. Do zobaczenia!