Przedłużamy okno otwarte na kanały: History, History2 i Crime+ Investigation. Widzowie naszej telewizji będą mogli cieszyć się odblokowanymi kanałami aż do 27 lutego.

Umilamy rozrywkę przez całe ferie zimowe. Szczególnej uwadze polecamy następujące programy:

History:

  • Jak to wyjaśnić (premiery we wtorki o 21.00)
  • Klątwa Wyspy Dębów (premiery we wtorki o 22.00)
  • Tajemnice skute lodem (premiery w środy o 22.00)
  • Zima tajemnic (premiery we wtorki i środy od 20.00)

Crime+ Investigation:

  • 48 godzin (premiery w czwartki o 21.00)
  • Uciec Bestii (premiery w niedziele o 22.00)
  • Decydujące momenty śledztwa (premiery w czwartki o 22.00)

History – pozycja 109 lub 132
Kanał o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Wysokiej jakości programy w zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, poszerzając znaczenie terminu „historia”. Dzięki współczesnym technikom filmowania, żywej rekonstrukcji i wciągającej narracji, stacja History przenosi widzów w sam wir wydarzeń.

History2 – pozycja 108 lub 133
Stacja uzupełnia ramówkę kanału History. Emituje programy dokumentalne o różnorodnej tematyce.

Crime+Investigation – pozycja 107 lub 137
Kanał kryminalny, która zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Stacja przybliża widzom motywy i emocje, które popchnęły ludzi do zbrodni. Największą popularnością cieszą się programy: Polskie prywatne Zbrodnie, Kobiety, które zabijają, Świat gangów czy Opowiem ci o zbrodni. Kanał CI Polsat dociera do ponad 61 milionów gospodarstw domowych w 102 krajach na świecie.

Jeśli nie masz jeszcze telewizji Beskid Media, zapoznaj się z naszą ofertą kanałów. Tylko do 31 stycznia możesz skorzystać ze specjalnej promocji świątecznej, dzięki której zyskujesz 3, 6 lub nawet 9 miesięcy darmowego abonamentu.
Szczegółowe informacje uzyskasz pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.