Jeśli marzysz o dobrej rozrywce na święta, mamy dla Ciebie idealną propozycję: pakiety Canal+ dostępne w naszej telewizji.

Serialowe hity tuż po światowej premierze, filmy i produkcje oryginalne, duża dawka sportu oraz bajkowe przygody dla najmłodszych – to wszystko znajdziesz w bogatej ofercie Canal+. Grudzień szykuje się szczególnie magicznie, a nadchodzace święta to czas, kiedy wspólnie możemy nadrobić zaległości z dużego ekranu. W tym miesiącu na antenie Canal+ polecamy zwłaszcza poniższe produkcje:

  • Planeta Singli. Osiem historii – cykl ośmiu historii popularnego serialu komediowego. Każdy odcinek prezentuje losy bohaterów w różnym wieku, pochodzeniu czy motywacji do poszukiwań drugiej połówki, których łączy jednak wspólny cel: znalezienie miłości. Słodko-gorzkie wydarzenia bawią, a przy tym wzruszają do łez.
  • Listy do M 4 – kontynuacja hitowej produkcji. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny, nieplanowane spotkanie – podczas Wigilii może wydarzyć się naprawdę sporo!
  • Małyszomania. Kochaj i rzuć – zjawisko „Małyszomanii” zna niemal każdy Polak, nawet jeśli nie przepada za skokami narciarskimi. Dwuodcinkowa seria dokumentalna Canal+ to historia o tym, jak fascynacja traci na znaczeniu, zmieniając się nieraz w obojętność, a nawet wrogość.
  • Sposób na świętego – kiedy jesteś dzieckiem, Bożego Narodzenia wyczekujesz cały rok. Nic dziwnego, że gdy zamiast wymarzonego prezentu Mikołaj przynosi Ci jedynie bryłę węgla, postanawiasz go ukarać. Tak jest w przypadku Billy’ego, który decyduje się nawet wynająć płatnego mordercę, by wytropił krnąbrnego Gwiazdora.
  • La Brea – nowy wysokobudżetowy serial akcji o olbrzymim zapadlisku powstałym w samym środku Los Angeles. Ci, których pochłonęło, zostają przeniesieni do tajemniczego pradawnego świata. Ci, którzy zostali na powierzchni, muszą znaleźć sposób na ich odnalezienie.

Te i wiele innych interesujących propozycji znajdziesz w pakiecie Canal+ Select lub Canal+ Prestige w telewizji Beskid Media. Jeśli nie posiadasz jeszcze naszego dekodera, skomponuj ulubiony zestaw usług w Beskid Box i zgarnij rabat na święta! Szczegóły znajdziesz tutaj lub pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.