W święta przyda się więcej rozrywki. Od 17 grudnia dla widzów naszej telewizji odblokowane zostaną kanały: History, History2 oraz Crime+Investigation.

Okno otwarte zostanie uruchomione dla odbiorców wszystkich pakietów telewizyjnych, zarówno starej, jak też nowej platformy telewizyjnej. Odkodowanymi stacjami będzie można cieszyć się aż do 30 stycznia 2022 roku.

History – pozycja 109 lub 132
Kanał o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Wysokiej jakości programy w zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, poszerzając znaczenie terminu „historia”. Dzięki współczesnym technikom filmowania, żywej rekonstrukcji i wciągającej narracji, stacja History przenosi widzów w sam wir wydarzeń.

History2 – pozycja 108 lub 133
Stacja uzupełnia ramówkę kanału History. Emituje programy dokumentalne o różnorodnej tematyce.

Crime+Investigation – pozycja 107 lub 137
Kanał kryminalny, która zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Stacja przybliża widzom motywy i emocje, które popchnęły ludzi do zbrodni. Największą popularnością cieszą się programy: Polskie prywatne Zbrodnie, Kobiety, które zabijają, Świat gangów czy Opowiem ci o zbrodni. Kanał CI Polsat dociera do ponad 61 milionów gospodarstw domowych w 102 krajach na świecie.

Jeśli nie masz jeszcze telewizji Beskid Media, zapoznaj się z naszą ofertą kanałów i skorzystaj ze specjalnej promocji świątecznej!
Szczegółowe informacje uzyskasz pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.