Naszą misją jest stały rozwój, zarówno w oparciu o nowe technologie, jak też dostosowanie oferty do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów. Dlatego miło nam poinformować o nowościach, które wprowadziliśmy specjalnie dla Was!

 • Nowe prędkości Internetu
  Proponujemy Wam ultraszybki światłowód nawet 1 Gb/s, a do tego wyższe prędkości pobierania (download) oraz wysyłania (upload).
 • Nowe pakiety TV
  Sam wybierasz pakiet telewizyjny na miarę Twoich potrzeb.
  Wystarczą Ci podstawowe kanały? Skorzystaj z ekonomicznego pakietu Startowego.
  Wolisz, aby każdy z domowników mógł oglądać to, na co akurat ma ochotę? Idealnym rozwiązaniem będzie pakiet Dopasowany.
  Chcesz rozszerzyć kanały o dodatkowe treści? Wybierz pakiet Korzystny.
  Wymagasz od telewizji czegoś więcej? Zamów pakiet Bogaty z kanałami dostępnymi w jakości 4K.

 • Beskid Box
  Od teraz możesz dowolnie komponować własny zestaw ulubionych usług. Pamiętaj – w pakiecie zawsze masz korzystniej!
 • Nowy wymiar platformy telewizyjnej
  Ciesz się odświeżoną wersją menu w dekoderze i korzystaj z wielu funkcjonalności dla Twojej wygody. Oparta na nowym oprogramowaniu platforma to odpowiedź na wymagania widzów nowoczesnej telewizji. Za jej obsługę odpowiadają nowe serwery i macierze. Zatrzymywanie kanałów, oglądanie wybranych programów 7 dni wstecz czy nagrywarka o większej pojemności – teraz to takie łatwe!
 • Usługi dodatkowe
  Przegapiłeś odcinek ulubionego serialu, albo wiesz, że nie zdążysz na mecz? Dzięki Ultranagrywarce zyskujesz możliwość nagrywania wybranych programów, zarządzania biblioteką i przechowywania plików nawet przez 120 dni.

  Narzekasz na słaby sygnał Wi-Fi? Zamów usługę Multi Wi-Fi, dzięki której rozszerzysz zasięg sieci Wi-Fi, a dodatkowo zyskasz od nas usługę montażu i opiekę techniczną nad dodatkowym routerem.
 • Nowa strona internetowa
  Podążanie za trendami nie mogło obejść się bez nowej strony internetowej. Cieszymy się, że możemy powitać Cię odświeżoną szatą graficzną, przejrzystym menu oraz konfiguratorem, w którym samodzielnie sprawdzisz, jakie usługi dostępne są pod Twoim adresem, a także wyślesz do nas gotowe zamówienie. To wszystko w prosty, szybki i intuicyjny sposób.
 • Promocje i rabaty z myślą o Tobie
  W zanadrzu mamy wiele specjalnych promocji przygotowanych na różne okazje. Na dobry początek proponujemy promocję świąteczną, z której możesz skorzystać od dzisiaj aż do końca stycznia 2022 r. Dobierz usługi i mnóż korzyści w usłudze Beskid Box! Szczegóły znajdziesz tutaj.