Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są 2 bilety na najbliższą Galę KSW 64.  

Kibice zgromadzeni w łódzkiej Atlas Arenie, a także setki tysięcy widzów przed telewizorami, będą mieli okazję oglądać świetnie zapowiadające się pojedynki mistrzowskie.  

Do pierwszej obrony pasa wagi koguciej stanie Sebastian Przybysz, a jego przeciwnikiem będzie utalentowany Brazylijczyk Bruno Santos. 23 października dojdzie także do starcia gigantów. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ponad 150 kilogramowym senegalskim zapaśnikiem, „Bombardierem”. W Atlas Arenie pojawią się również młode gwiazdy polskiej sceny MMA – Patryk Kaczmarczyk i Robert Ruchała, a po raz pierwszy w okrągłej klatce nogę postawi najlepszy piórkowy w naszym kraju, Daniel Rutkowski, którego w KSW przywita niebezpieczny Filip Pejić.

Aby wygrać bilety, należy wziąć udział w konkursie na naszym profilu na Facebooku. W komentarzu pod postem oznacz osobę, z którą chcesz wybrać się na wydarzenie i napisz, dlaczego właśnie ona ma Ci towarzyszyć. Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi zdobędzie bilety dla siebie i swojego kompana.  

Ci, którym nie uda się wygrać w naszym konkursie, wciąż będą mogli zobaczyć Galę – tym razem przed własnym ekranem. Tylko do 22 października KSW 64 w promocyjnej cenie 39,90 zł. Aktywuj prosto z pilota lub zamów u konsultanta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.