Już we wrześniu na antenie Polsat Seriale będzie można oglądać cieszącą się niezwykłą popularnością produkcję „Wikingowie”. Ten fenomen kulturowy opowiada o najodważniejszych najbardziej brutalnie przerażających wojownikach w historii. Ragnar, przyszły wódz wikingów, pragnie wypełnić swoje przeznaczenie jako odkrywca i zdobywca, u boku ambitnego brata i wiernej żony. Ale gdy prowadzi śmiałe wyprawy w odległych krainach za wielką wodą, zdradzieckie siły w jego nordyckiej ojczyźnie spiskują przeciwko niemu. Śledzimy wyczyny tego legendarnego wodza wikingów i jego załogi, a w późniejszych sezonach jego synów.  

Premiera serialowa na kanale Polsat Seriale to podróż do ekscytującego starożytnego świata. „Wikingowie” to jeden z najważniejszych seriali historycznych dekady, cieszący się popularnością wśród widzów na całym świecie i uznaniem krytyków, czego dowodem była m.in. nagroda Emmy, przyznana w 2020 roku. Twórcą pomysłu i jedynym scenarzystą tego dzieła był Michael Hirst („Elizabeth”, „Tudorowie”). Dzięki jego wybitnemu talentowi dramaturgicznemu „Wikingowie” to saga rodzinna, która opowiada niezwykłe historie z życia i epickie przygody najeźdźców i odkrywców z okresu Wieków Ciemnych.  

Pierwszy odcinek już 3 września o godzinie 21.00. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej telewizji i skorzystania z atrakcyjnych pakietów. Zapraszamy również do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem: (33) 333 88 88.