Kultowe słoneczko, które towarzyszy Telewizji Polsat niemal od początku nadawania, wkrótce przejdzie metamorfozę. Odświeżone zostanie nie tylko logo głównej stacji, ale też kanałów tematycznych. Od jesieni w nowej oprawie zobaczymy Polsat News, Super Polsat, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Games, Polsat Rodzina, Polsat Doku, Polsat Film, Polsat Seriale, Polsat 1, Polsat 2 oraz wszystkie kanały sportowe: Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight.  

Nowa koncepcja wizualna zakłada wprowadzenie promieni słonecznych, które układając się w fale, tworzą  słoneczną kulę. Spójny wzór dla wszystkich stacji ma pomóc w identyfikacji kanałów grupy Polsat.  

To nie jedyna zmiana w obrębie Telewizji Polsat. We wrześniu kanał Superstacja zyska nazwę Wydarzenia 24. W ramówce stacji znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata. Wydarzenia 24 powstają we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami i serwisem internetowym Interia.  

Oglądaj kanały grupy Polsat w telewizji Beskid Media. Zapoznaj się z bieżącą ofertą lub skorzystaj z pomocy naszych konsultantów pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.