Najbliższa gala KSW zapowiada się niezwykle ekscytująco. W tle wydarzenia – konflikt, który przez lata narastał za kulisami i w mediach społecznościowych. Teraz czas rozwiązać go w klatce. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną Szymon Kołecki i Akop Szostak. Ponadto 17 lipca fani zobaczą między innymi rewanżowy bój Andrzeja Grzebyka z Mariusem Žaromskisem, a także pojedynek Michała Michalskiego z Adrianem Bartosińskim. Ten ostatni zapowiada się na jedno z najbardziej ekscytujących starć roku.  

Szymon Kołecki kroczy w KSW od zwycięstwa do zwycięstwa. Złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów pokonał do tej pory trzech rywali, a dwa starcia zakończył przed czasem. 39-latek wypunktował Martina Zawadę, odprawił ciosami Damiana Janikowskiego i zwyciężył z Mariuszem Pudzianowskim na skutek kontuzji zawodnika z Białej Rawskiej. W całej karierze Kołecki wygrał 9 pojedynków, a 8 z nich kończył przez nokaut. Akop Szostak wejdzie do klatki KSW po jednym starciu stoczonym poza organizacją. 32-latek na gali EFM Show pokonał przez nokaut w trzeciej odsłonie Radosława Słodkiewicza. Fani KSW mieli okazję zobaczyć reprezentanta WCA Fight Team na galach KSW 49 i KSW 45. Warszawianin ma na koncie 4 zwycięskie walki, z których 3 wygrywał przez nokaut.

Andrzej Grzebyk i Marius Žaromskis dokończą historię, która rozpoczęła się w listopadzie 2020 roku. Ulubieniec fanów, Michał Michalski, zmierzy się z niepokonanym Adrianem Bartosińskim. Tomasz Sarara spotka się z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem. Z kolei w starciu doświadczenia z młodością były mistrz wagi piórkowej, Artur Sowiński, zmierzy się z Sebastianem Rajewskim.  

Zamów dostęp do usługi już dziś i oglądaj Galę KSW 62 na kanale 600. Do 16 lipca skorzystaj z promocyjnej ceny 39,90 zł. Pakiet możesz aktywować prosto z pilota lub dzwoniąc na naszą infolinię pod numer: (33) 333 88 88.