Beskid Media Sp. z o.o. to jeden z największych na Podbeskidziu lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, który świadczy nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Działamy na rynku telekomunikacyjnym od ponad 10 lat na terenach powiatów: żywieckiego, oświęcimskiego, wadowickiego oraz bielskiego. Oferujemy usługi dostępu do Internetu, telewizji światłowodowej oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Dostarczamy nasze usługi dla ponad 25000 abonentów. Nasza strategia to stałe dążenie do dalszego rozwoju, zarówno technologicznego, jak i terytorialnego, co przybliża nas do spełnienia misji zgodnie z nazwą Beskid Media, czyli dotarcia do jak największej liczby odbiorców z terenu Beskidów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Programista. Do liczącego ponad 60 osób zespołu poszukujemy osoby interesującej się sieciami telekomunikacyjnymi, programowaniem, chętnej do podejmowania nowych wyzwań, której osiąganie założonych celów sprawia dużą satysfakcję.

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie, rozwijanie i utrzymywanie istniejącego systemu CRM;
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań po stronie front-end;
  • naprawa zgłoszonych błędów.

OCZEKUJEMY:

  • znajomości PHP w stopniu umożliwiającym pisanie własnych rozwiązań;
  • znajomości systemu kontroli wersji GIT;
  • znajomości technologii front-end (HTML, CSS, jscript);
  • znajomości SQL;
  • znajomości systemu operacyjnego Linux (Ubuntu, Debian)
  • mile widziani absolwenci lub studenci kierunków informatycznych;
  • mile widziane doświadczenie w branży;
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji;
  • dyspozycyjności;
  • kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • wsparcie doświadczonej kadry;
  • interesującą pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi;
  • program lojalnościowy dla pracowników;
  • premie świąteczne i okolicznościowe;
  • opiekę medyczną (Medicover) lub kartę MultiSport;
  • owocowe czwartki w firmie;
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • realizację interesujących projektów.

MIEJSCE PRACY: Kęty

KONTAKT:

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: (w tytule maila prosimy podać: Aplikacja na stanowisko: Programista). W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych”.