Dwie walki mistrzowskie i kolejne starcie Izu Ugonoha – to czeka fanów KSW na sobotniej Gali.

Tomasz Narkun, najdłużej panujący mistrz KSW, ma za sobą wygrane starcie z legendarnym Mamedem Khalidovem oraz pięć obron pasa. Teraz będzie chciał sięgnąć po jedyne trofeum, którego nie udało mu się zdobyć w ostatnich latach. Na drodze do zostania podwójnym czempionem stanie Phil de Fries, mistrz królewskiej kategorii wagowej.

Do pierwszej obrony tytułu w wadze lekkiej stanie natomiast Marian Ziółkowski, a jego rywalem będzie Maciej Kazieczko. Starcie obu zawodników było zaplanowane już na KSW 54, ale roszady w karcie walk sprawiły, że panowie zmierzą się dopiero teraz. „Golden Boy” na swojej drodze w KSW spotykał wyłącznie czołowych zawodników kategorii lekkiej oraz piórkowej, zawsze prezentując wysokie umiejętności. Maciej Kazieczko to niemal wychowanek organizacji KSW. Za sobą ma wygrane cztery ostatnie pojedynki oraz jeden z najbardziej widowiskowych nokautów w historii KSW, którym pokonał Michaela Dubois.

24 kwietnia widzowie zobaczą również Izu Ugonoha, który do klatki wejdzie po raz drugi. W swoim debiucie na KSW 54 pokonał przez nokaut techniczny Quentina Domingosa. Jego przeciwnikiem będzie tym razem Marek Samociuk.

Zamów Galę już dziś pod numerem telefonu: (33) 333 88 88 lub aktywuj wygodnie prosto z pilota. Do 23 kwietnia cena pakietu wynosi 39,90 zł, zaś w dniu wydarzenia – 45 zł. KSW 60 będzie można oglądać na kanale 600 już od godziny 20:00. Zachęcamy też do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie dostępny jest zwiastun Gali.