Już wkrótce na antenie Polsatu Seriale widzowie będą mogli oglądać amerykański serial obyczajowy „Jednostka 19” („Station 19”). Zagraniczna premiera wystartuje we wtorek 30 marca o godzinie 12:00. Polsat zaplanował emisję trzech sezonów tej najnowszej produkcji, będącej dziełem twórców takich hitów, jak: „Chirurdzy”, „Skandal” czy „Sposób na morderstwo”.

Amerykański serial przenosi widzów do trudnego, pozornie zamkniętego i czasem bolesnego świata najodważniejszych mieszkańców amerykańskiego miasta, choć uczucia, które nimi targają, są uniwersalne. Seattle Fire Station 19 to wyjątkowa jednostka ratunkowa. Służba w niej to powołanie – takie przekonanie wyraża też Andy Herrera (Jaina Lee Ortiz), córka szefa i najambitniejsza osoba w drużynie. Kapitan Pruitt Herrera (Miguel Sandoval) od początku wymagał od córki więcej niż od pozostałych swoich podwładnych – równie jak ona młodych, dzielnych i profesjonalnie podchodzących do pracy w straży pożarnej. Najprzystojniejszy kolega, Jack Gibson (Grey Damon) niespodziewanie prosi ją o rękę. Oświadczyny przerywa wezwanie do pożaru. Podczas akcji dochodzi do wybuchu, w którym jej ojciec zostaje poszkodowany…

Odważni mężczyźni i kobiety – od najstarszego stażem kapitana do najmłodszego rekruta – są w Jednostce 19 dla siebie jak rodzina. Na służbie spędzają 24 godziny na dobę i razem narażają życie, ratując innych, którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. To tworzy nierozerwalną więź. Czy miłosne perypetie przeszkodzą głównym bohaterom serialu w profesjonalnym wypełnianiu zawodowych obowiązków? A może stałe balansowanie na linie między życiem a śmiercią jeszcze podgrzewa temperaturę ich prywatnych relacji?

Odpowiedzi w każdy wtorek na kanale Polsat Seriale w telewizji Beskid Media.

Nie masz tego kanału w swojej ofercie? Sprawdź korzystne ceny pakietu Extra HD lub wykup dostęp do pakietu tematycznego Więcej Dla Niej.
Potrzebujesz porady przy zakupie? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta: (33) 333 88 88.