Rozpoczyna się nowy sezon Formuły 1. Sportowe emocje będzie można śledzić w Eleven Sports.

Przed nami 23 weekendy z najbardziej prestiżową serią wyścigową na świecie. W elitarnej rywalizacji wezmą udział wielkie gwiazdy motorsportu, takie jak Lewis Hamilton, Valtteri Bottas, Max Verstappen, Charles Leclerc czy Fernando Alonso. Stacja Eleven Sports pokaże na swoich antenach wszystkie wyścigi, kwalifikacje i sesje treningowe, a do tego relacje dziennikarzy z torów na całym świecie. Początek zmagań już w najbliższy weekend w Bahrajnie.

Co ciekawe, podczas trzech weekendów kwalifikacje mają odbyć się w całkowicie nowej formie tzw. sprintów, czyli krótkich wyścigów. Kolejność na mecie będzie stanowiła podstawę do uszeregowania kierowców na starcie do decydującej rywalizacji w niedzielę. Pierwsza trójka otrzyma też dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej.

Sezon 2021 rozpocznie się na pustyni Sakhir podczas Grand Prix Bahrajnu. W kolejnych miesiącach szczególnie ciekawie zapowiadają się prestiżowe wyścigi o Grand Prix Monako (23 maja), Grand Prix Wielkiej Brytanii (18 lipca) i Grand Prix Włoch (12 września). W tym sezonie po raz pierwszy rywalizacja toczyć się będzie także w Dżeddzie podczas Grand Prix Arabii Saudyjskiej (5 grudnia). Z kolei Grand Prix Holandii (3 maja) wróciło do kalendarza F1 po 36 latach.

Aktywuj już teraz pakiet Sport Premium i oglądaj wyścigi Formuły 1 w telewizji Beskid Media. Możesz też skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.