Gala KSW 59: Fight Code już w najbliższą sobotę 20 marca.

Niezwykle ekscytująco zapowiada się walka wieczoru, która rozegra się pomiędzy prawdziwymi legendami KSW. Do klatki po dłuższej przerwie powraca Mariusz Pudzianowski, ulubieniec polskich fanów i pięciokrotny zdobywca tytułu „Najsilniejszego człowieka na ziemi”. Jego rywalem będzie utytułowany zapaśnik z Senegalu, „Król Aren”, Ousmane „Bombardier” Dia. Panowie zmierzą się w kategorii superciężkiej bez górnego limitu wagowego, co oznacza, że łącznie zawodnicy będą ważyć ponad ćwierć tony.

Podczas wydarzenia kibicie zobaczą równie emocjonujący pojedynek, którego stawką będzie pas w wadze koguciej. W walce o ten tytuł ponownie spotkają się broniący tytułu Antun „Killer” Račić i Sebastian „Sebić” Przybysz. Rywalem brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Damiana Janikowskiego, będzie obdarzony bardzo mocnym uderzeniem Jason Radcliffe. W limicie kategorii ciężkiej, przerażający Michał Włodarek przywita w klatce KSW serbskiego judokę, Darko Stošicia. W pozostałych walkach widzowie zobaczą też dwóch czołowych polskich zawodników wagi półśredniej – Krystiana Kaszubowskiego i Michała Pietrzaka, a w limicie kategorii lekkiej – walczącego niezwykle efektownie Łukasza Rajewskiego oraz Konrada Dyrschkę.

W okrągłej klatce zadebiutuje też niedoszły finalista programu „Tylko Jeden” Adrian Bartosiński, który zmierzy się z Hiszpanem Lionelem Padillą, a słynący z wysokich kopnięć, utytułowany zawodnik sanda i kickboxingu Sebastian Rajewski podejmie pochodzącego z Czarnogóry Savo „Hitmana” Lazicia. Galę KSW 59 otworzy pojedynek dwukrotnego zdobywcy Heraklesa dla amatora roku w Polskim MMA Cypriana Wieczorka z innym utalentowanym 18-latkiem Patrykiem Likusem.

Zamów Galę już dziś pod numerem telefonu: (33) 333 88 88 lub aktywuj wygodnie prosto z pilota. Do 19 marca cena pakietu wynosi 39,90 zł, zaś w dniu wydarzenia – 45 zł. KSW 59 będzie można oglądać na kanale 600 już od godziny 20:00. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie dostępny jest zwiastun Gali.