29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 31 stycznia. W tym roku Fundacja wspiera oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Razem z nami przyłącz się do akcji i wylicytuj Dzień z Beskid Media!

Co na Ciebie czeka?

 

W siedzibie firmy odwiedzisz miejsca, których nie zobaczył żaden klient, zobaczysz pracę poszczególnych działów, będziesz miał okazję zaprojektować odcinek sieci światłowodowej, dowiesz się, jak wygląda montaż routera u klienta, odkryjesz serwerownię i zaprojektujesz własny gadżet firmowy.

 

Zabierzemy Cię też na wycieczkę w miejsce budowy sieci. Pokażemy Ci pracę naszych monterów, wyjaśnimy, jak przebiega proces budowy, a na końcu będziesz mógł samodzielnie zespawać światłowód.

 

Ale najlepsze dopiero przed Tobą! Po prezentacji naszej pracy zaprosimy Cię na wspólną kolację* z właścicielami Spółki, a w dogodnym dla Ciebie terminie będziesz mógł zobaczyć naszą sieć z lotu ptaka – to wszystko dzięki współpracy z Górską Szkołą Szybowcową Aeroklubu Polskiego „Żar”, która przygotowała przelot motoszybowcem Dimona.

 

Zachęcamy do licytacji i wspierania 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Naszą aukcję znajdziesz tutaj.

*Jako zwycięzca aukcji będziesz mógł przyjść na kolację wraz z osobą towarzyszącą. Podczas licytacji miej na uwadze konieczność dostosowania przez nas tego punktu programu do sytuacji epidemicznej, jaka będzie występować w Polsce w momencie chęci zrealizowania wygranej.