Pierwsza w tym roku Gala KSW nadchodzi wielkimi krokami. Na początek walka mistrzowska i kolejne starcie złotego medalisty igrzysk olimpijskich.

Fenomenalny, niepokonany mistrz KSW w kategorii piórkowej – Salahdine Parnasse – jest uważany za jedną z największych wschodzących gwiazd na Starym Kontynencie. 23-latek stoczył do tej pory 15 pojedynków i jeszcze nie zaznał goryczy porażki. Nazywany przez prasę „Kylianem Mbappe francuskiej sceny MMA” w KSW wygrał już pięć starć i w każdej walce coraz bardziej zachwyca kibiców. Jego rywal, Daniel Torres, ma na koncie cztery pojedynki w okrągłej klatce KSW i za trzy z nich otrzymał nagrodę za najlepszy bój wydarzenia. Ostatnio Brazylijczyk mieszkający w Austrii wygrywał z Maxem Cogą i Filipem Pejiciem. „Tucanao” jest obdarzony również bardzo mocnym uderzeniem, o czym przekonało się pięciu rywali, którzy kończyli walkę z nim na deskach.

Do klatki powróci złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, Szymon Kołecki. Były sztangista ma na koncie już osiem wygranych pojedynków w MMA i wszystkie te pojedynki kończył nokautami, w tym aż siedmiokrotnie w pierwszej odsłonie. Ostatnio Kołecki wygrywał z innym olimpijczykiem, Damianem Janikowskim, a wcześniej pokonał Mariusza Pudzianowskiego. Rywalem 39-latka będzie jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w KSW, Martin Zawada. Mieszkający w Niemczech zawodnik polskiego pochodzenia po raz pierwszy walczył dla KSW na gali z numerem 6. Z kolei na KSW 49 pokonał po świetnym pojedynku weterana UFC, Thiago Silvę. Fani i eksperci zgodnie powtarzają, że Zawada będzie zdecydowanie najtrudniejszym przeciwnikiem w karierze Kołeckiego.

Widzowie zobaczą także jednego z najbardziej widowiskowo walczących zawodników w całej organizacji, Michała Michalskiego, który zmierzy się z Aleksandarem Rakasem. Do walki wróci też Shamil Musaev, podejmując Uroša Jurišića. Pojawią się także: David Martinik, Paweł Polityło, Robert Ruchała, Daniel Bažant, Bartłomiej Kopera i Francisco Barrio.

Dostęp do usługi można aktywować prosto z pilota lub poprzez infolinię: (33) 333 88 88. W przedsprzedaży cena wynosi 39,90 zł, a w dniu wydarzenia – 45 zł. Galę KSW 58 będzie można oglądać na kanale 600. Już teraz zapraszamy do obejrzenia zwiastunu na naszym profilu na Facebooku.