Dla naszych Abonentów uruchomiliśmy nowy kanał muzyczny – MIXTAPE. To prawdziwa gratka dla fanów Hip-Hopu, ponieważ w ofercie programowej znajdą się klasyczne utwory i najnowsze hity właśnie tego gatunku. Ramówka zawierać będzie między innymi następujące audycje:

  • ENERGIA PORANKA – poranna dawka dynamicznej muzyki, która pobudzi do działania i wprowadzi w dobry nastrój na cały dzień,
  • NÓWKI SZTUKI – najświeższe klipy, które albo zawładnęły albo dopiero zawładną światem,
  • RAZEM RAŹNIEJ – muzyczny kolaż gatunkowy złożony z różnych artystów, kierunków, poglądów i nurtów,
  • NEWSCHOOL vs OLDSCHOOL – zderzenie dwóch nurtów i stylów hip-hopowych,
  • UNDERGROUND – bohaterami tego pasma są artyści, którzy bez wielkich nakładów i kontraktów tworzą muzykę godną polecenia. Wpisuje się to w misję kanału, czyli promowanie młodych, zdolnych, polskich artystów, nie posiadających często możliwości zaprezentowania swej twórczości szerszej widowni.

MIXTAPE to nie tylko kolejna stacja muzyczna. Nadawcy podkreślają chęć zapewnienia widzom nie tylko solidnej dawki muzyki największych gwiazd hip-hopu, ale też przekazania merytorycznej wiedzy.

Nowy kanał dostępny jest na pozycji 234 w pakietach Extra HD lub Więcej Muzyki. Już teraz na naszym profilu na Facebooku można obejrzeć spot promujący.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty naszej światłowodowej telewizji – i nie tylko – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tutaj. Zapraszamy też do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.