Organizacja KSW przyzwyczaiła swoich fanów do fundowania największych emocji pod koniec roku. Nie inaczej jest teraz – widzowie będą mogli zobaczyć aż trzy starcia mistrzowskie oraz takie nazwiska jak: De Fries, Kita, Szymański, Ziółkowski, Račić, Mańkowski i Sowiński.

Najważniejszy pojedynek zbliżającego się KSW 57 stoczą Phil de Fries i Michał Kita. Anglik stanie do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego w królewskiej kategorii wagowej. Jeśli 34-latkowi uda się wygrać ze swoim rywalem, ustanowi rekord obron pasa w kategorii ciężkiej. Czeka go jednak niełatwe zadanie, gdyż podejmujący go Michał Kita wejdzie do klatki po fenomenalnym zwycięstwie przez nokaut z Michałem Andryszakiem na gali KSW 54.

Z kolei Roman Szymański i Marian Ziółkowski skrzyżują rękawice po raz drugi w karierze, jednak tym razem stawką będzie pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej. Pierwsza obrona tytułu czeka za to mistrza KSW w wadze koguciej, Antuna Račića. Swój dwudziesty występ w KSW zaliczy natomiast Artur Sowiński, były mistrz kategorii piórkowej, który notuje ostatnio znakomite wyniki.

Te i inne ciekawe pojedynki widzowie zobaczą już 19 grudnia o 20:00 na kanale 600. Dostęp do usługi można zakupić wprost z pilota lub dzwoniąc pod numer: (33) 333 88 88. Do 18 grudnia cena pakietu wynosi 39,90 zł, zaś w dniu wydarzenia – 45 zł.

Już teraz zachęcamy też do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie opublikowaliśmy zapowiedź wydarzenia.