Uruchomiliśmy kolejne odcinki sieci światłowodowej w Zwardoniu. Mapę terenów, gdzie można korzystać z superszybkiego Internetu 800 Mb/s, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej, przedstawiamy poniżej.

Zwardoń to jeden z wielu obszarów, na których budowę sieci realizujemy w ramach projektu unijnego POPC: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego”. Systematycznie i nieustająco podejmujemy odpowiednie kroki, aby kolejni mieszkańcy mieli możliwość korzystania z szybkiego łącza światłowodowego. Inicjatywę tę docenił Starosta Żywiecki, Andrzej Kalata, obejmując patronat nad podejmowanymi przez nas działaniami. Więcej o projekcie i zrealizowanych uruchomieniach można przeczytać tutaj.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie internetowej. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego z Biurem Obsługi Klienta pod numerem: (33) 333 88 88.