Z ogromną satysfakcją informujemy, że nasza sieć światłowodowa została uruchomiona w całej miejscowości Krzyżówki. Dotarcie do tej lokalizacji nie było łatwe i wymagało działań z wielu stron. Dzięki udanej współpracy i zaangażowaniu lokalnej społeczności, władzy oraz generalnego wykonawcy, firmy Wasko SA, udało się jednak zrealizować projekt i dotrzeć z superszybkim łączem również do tej miejscowości. Teraz mieszkańcy mogą cieszyć się szerokimi możliwościami, jakie daje Internet 800 Mb/s, telewizja cyfrowa oraz telefonia stacjonarna i komórkowa. Mapę obszarów, na których korzystanie z naszych usług jest już możliwe, prezentujemy poniżej.

Budowa sieci na tym terenie przebiegała w ramach projektu POPC: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego”. Inicjatywa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej, a patronat nad działaniami objął Starosta Żywiecki, Andrzej Kalata. Więcej o projekcie można przeczytać tutaj.

Osoby zainteresowane podłączeniem do światłowodu zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: (33) 333 88 88. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.