W najbliższą sobotę 28 listopada odbędzie się Gala FEN 31. To największa w Europie federacja zajmująca się organizacją walk na zasadach MMA i K-1. Do tej pory widzowie mogli oglądać blisko 300 pojedynków na najwyższym poziomie.

Tym razem największe emocje wzbudzi z pewnością walka między Danielem Rutkowskim a Adrianem Zielińskim. Stawką tego rewanżowego starcia będą dwa pasy mistrzowskie dwóch organizacji MMA w kategorii piórkowej (FEN i Babilon). Pierwsze spotkanie Rutkowski wygrał decyzją sędziów, głównie dzięki swoim umiejętnościom zapaśniczym. Po tym boju zwyciężył dwukrotnie – jednogłośnymi decyzjami sędziów rozprawiał się z Estabili Amato i Ren Runge. „Rutek” może pochwalić się serią 11 kolejnych zwycięstw z rzędu.

O pas mistrzowski FEN w kategorii półciężkiej powalczą natomiast Adam Kowalski i Marcin Wójcik. Dodatkowo kibice zobaczą m.in. długo wyczekiwany debiut w FEN Pawła Trybały, który podejmie Łukasza Borowskiego.

Transmisja Gali w sobotę od godziny 20:00 na kanale 600. Już dziś zamów usługę prosto z pilota lub zadzwoń: (33) 333 88 88. Zobacz również pełną ofertę naszych uług tutaj.