Przed nami Gala Genesis – nowy projekt Federacji KSW, w którym zawodnicy zmierzą się ze sobą na gołe pięści. Walkę wieczoru stoczą: prawdziwa legenda sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski oraz były mistrz UFC, weteran Pride, Strikeforce i Pancrase – Josh „The Warmaster” Barnett. Przed powracającym po dwóch latach od ostatniego boju Polakiem nie lada wyzwanie, gdyż jego przeciwnik ma na swoim koncie ponad 40 walk MMA i osiągnięcia godne podziwu. Pojedynek zostanie rozegrany na dystansie 3 rund po 3 minuty w formule boksu na gołe pięści z możliwością używania uderzeń łokciami.

Podczas Gali wystąpią także zawodnicy znani z największych gal MMA w Polsce, m.in.: Gracjan „Terminator” Szadziński, Rafał „Kijana” Kijańczuk i Aleksandra Rola oraz utytułowani reprezentanci sportów uderzanych, min. Bartosz Batra, Michał „Matrix” Królik, Artur Saładiak i Monika Porażyńska.

Widowisko odbędzie się w najbliższy piątek, 23 października. Początek emisji o godzinie 20:00 na kanale 600. Nie czekaj i zamów usługę już dziś, aktywując pakiet prosto z pilota. Zachęcamy również do obejrzenia zwiastunu Gali na naszym profilu na Facebooku oraz zapoznania się z pełną ofertą telewizji cyfrowej.