Miło nam poinformować, iż udostępniamy w paśmie odkodowanym poniższe kanały tematycznych dla wszystkich widzów naszej telewizji, bez naliczania dodatkowych opłat, aż do 31 maja: Ale Kino +, Domo +, Kuchnia +, Planete +, MiniMimi + oraz  Teletoon +.

Ale Kino + na kanale 61. Polski kanał filmowy – nieprzerywany reklamami. Prezentuje najnowsze, nagradzane filmy -prosto z festiwalowych ekranów. To amerykańska i europejska klasyka, która buduje historię kina. 

Domo + na kanale 111. Jedyny polski kanał poświęcony projektowaniu wnętrz i ogrodów – nieprzerywany reklamami. Przybliża piękno przedmiotów użytkowych i promuje polski design. Dostarcza praktycznych wskazówek i inspiracji do urządzania wnętrz i ogrodów.

Kuchnia + nakanale 113. Pierwszy polski kanał kulinarny – nieprzerywany reklamami. Promuje zdrowy styl życia oraz dostarcza inspiracji do przygotowywania smacznych potraw. Przedstawia porady o zdrowym odżywianiu oraz ciekawostki ze świata kulinariów.

Planete + na kanale 132. Polski kanał dokumentalny – nieprzerywany reklamami. Prezentuje kontrowersyjne dokumenty oraz filmy nagradzane na światowych festiwalach. Pokazuje aktualne i intrygujące zagadnienia. Przedstawia nowe oblicze historii i odkrywa inne strony popkultury.

MiniMimi + na kanale 190.  Najbardziej rozpoznawalny kanał bajkowy w Polsce – nieprzerywany reklamami. Edukuje w przyjazny i bezpieczny sposób. Promuje pozytywne wzorce, pogłębia wiedzę na temat świata oraz porzesza zasób słownictwa u dzieci.

Teletoon + na kanale 191. Telewizja dla dzieci w wieku szkolnym. Prezentuje popularne w śród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie oraz produkcje własne zachęcające dzieci do aktywności poza szkolnej.

W tak bogatej ofercie programowej każdy znajdzie coś dla siebie. Życzymy Państwu przyjemnego oglądania w gronie rodzinnym, pozostając w domu.