Dołącz do zespołu liczącego ponad 50 osób, który pod marką Beskid Media Sp. z o.o. – lidera rynku telekomunikacyjnego na terenach powiatu oświęcimskiego, wadowickiego, żywieckiego oraz bielskiego, dostarcza ponad 16 000 klientom, najwyższej jakości usługi dostępu do Internetu, Telewizji oraz Telefonu.

OPIS STANOWISKA:
Praca polega na wykonywaniu czynności dotyczących:

– Budowie nowoczesnych telekomunikacyjnych sieci światłowodowych
– Instalacji łączy internetowych u klienta
– Serwisowanie sieci

WYMAGANIA:

– Doskonała współpraca w grupie
– Wysokie zdolności interpersonalne
– Dobra prezencja
– Wysoka kultura osobista
– Prawo jazdy kat B
– Brak lęku wysokości

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Pełne wsparcie w przygotowaniu do wykonywania zawodu
Interesującą pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi
Możliwości rozwoju i awansu

MIEJSCE PRACY:
Kęty

KONTAKT:

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres poczty elektronicznej, w tytule maila prosimy podać: Aplikacja na stanowisko monter/serwisant sieci telekomunikacyjnych).

W CV prosimy umieścić klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych”