W dniu 25 marca uruchamiamy dla Państwa dwa dodatkowe kanały sportowe Eleven oraz Eleven Sport. Dodatkowo na święta zostanie uruchomione otwarte okno z tymi kanałami dla wszystkich naszych abonentów. Docelowo kanały znajdą się w pakiecie Sport Premium na kanałach 163 i 164. 

Szczegóły dotyczące kanałów:

  • Eleven to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuskie Ligue 1 i Puchar Ligi, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup, brazylijskie Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 orazeliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.
  • Eleven Sports ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, wyścigi Formula 1®, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Lega Basket Serie A, British Speedway Elite League oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

Więcej odnośnie oferty znajdą Państwo w zakładce telewizja. Życzymy miłego kibicowania!