Polsat Boxing Night: Adamek vs Saleta –  bokserskie starcie jesieni w PPV

To będzie najgorętsze bokserskie starcie tej jesieni w Polsce. 26 września podczas  Polsat Boxing Night, w łódzkiej Atlas Arenie w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy polskiego boksu: były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz „Góral” Adamek oraz  były mistrz Polski i Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta. Galę na żywo z Łodzi będą mogli zobaczyć w systemie „pay-per-view”.

Organizowana po raz czwarty gala Polsat Boxing Night to 7 zawodowych walk bokserskich i jeden pojedynek amatorski, który stoczą medalista Mistrzostw Europy Tomasz Jabłoński oraz Bartosz Gołębiewski. W emocjonującej walce wieczoru, zobaczymy żądnego zwycięstwa Tomasza Adamka, który skrzyżuje rękawice z Przemysławem Saletą w dziesięciorundowym pojedynku. Bezpośrednio przed walką wieczoru w innej, równie interesującej walce w wadze ciężkiej w  ringu zmierzą się: dwumetrowiec z Krakowa – Mariusz Wach i nieobliczalny Marcin Rekowski. Obaj zawodnicy staną do dziesięciorundowego pojedynku. W pozostałych walkach zobaczymy Dariusza Sęka z Amerykaninem Corneliusem Whitem, Michała Cieślaka i Shawna Coxa z Barbadosu, Kamila Szeremeta i Brytyjczyka Patrica Mendy, Ewę Brodnicką i Ewę Piątkowską, Macieja Miszkina i Tomasza Gargulę.

„Polsat Boxing Night Adamek – Saleta” rozpocznie się o godzinie 18.15 studiem prowadzonym przez Mateusza Borka. Galę poprowadzą Waldemar Kasta i Paweł Wójcik.

FIGHTCARD

Walka wieczoru:  Tomasz Adamek – Przemysław Saleta (waga ciężka, 10 rund)

Pozostałe walki (od pierwszego pojedynku):

Tomasz Jabłoński – Bartosz Gołębiewski (3 rundy)
Maciej Miszkiń- Tomasz Gargula  (8 rund)
Ewa Brodnicka-Ewa Piątkowska  (8 rund)
Kamil Szeremeta-Patrick Mendy (8 rund)
Michał Cieślak -Shawn Cox  (8 rund)
Dariusz Sęk-Cornelius White  (10 rund)
Mariusz Wach-Marcin Rekowski  (10 rund)

Opłata za pakiet wynosi: 39,90zł