Już 1 marca wystartuje Malec Challenge Cup IV, prawdopodobnie największe w Polsce południowej rozgrywki w FIFA15.

Beskid Media w tym roku jest jednym ze sponsorów. Zaopatrywać będziemy turniej w bezpłatne wifi dla wszystkich uczestników i widzów. Na koniec turnieju, wśród wszystkich graczy zostanie rozlosowana także nagroda ufundowana przez nas.

Historia MCCP sięga już kilku lat w tym roku będzie to już IV edycja. Wszystko zaczęło się w kwietniu 2012 roku. Mariusz Pyka, miłośnik gier z serii FIFA, bardzo chciał wziąć udział w jakimś turnieju. A że w okolicy żaden się akurat nie odbywał, postanowił, że zorganizuje własny.

– To będzie jeden z największych, nieoficjalnych turniejów w całym kraju –mówi Maciek Kwaśniak, jeden z organizatorów. Gracze zagrają ze sobą najpierw w grupach, a najlepsi przejdą do rywalizacji w fazie playoff. Zwycięzca wróci do domu z konsolą Playstation 4, atrakcyjne nagrody czekają też na tych, którzy staną na niższych stopniach podium. Ale najważniejszy jest prestiż. 

Skala przedsięwzięcia okazała się na tyle duża, że Malec Challenge Cup IV odbędzie się w… Kętach. Hala sportowa OSIR-u będzie otwarta na graczy i widzów, dla których organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje.

– Będziemy mieć stoisko, na którym zaprezentujemy druk 3D, w hali stanie też tzw. zielona jaskinia (odnowa biologiczna dzięki konopi siewnej), zadbaliśmy też o jedzenie i muzykę – zdradza koordynator działu marketingu Rafał Nowak. 

Zapisy online (http://maleccup.pl/) ruszają 15 lutego punktualnie o godz. 18 i są darmowe. W ubiegłym roku trwały zaledwie parę godzin.

A zatem: Graczu, bądź czujny! Widzimy się na Malec Challenge Cup IV.